Testujeme tabletky Zerex

Testujeme tabletky Zerex

Zerex netreba hádam ani predstavovať, ich produkty na zlepšnie intímneho života sú masívne propagované a patria medzi top 3 na trhu s prírodnými preparátmi na posilnenie erekcie. Našim cieľom v redakcii VP je dlhodobo porovnávať a vyhodnocovať účinky tabletiek na posilnenie erekcie a preto sme sa rozhodli otestovať aj účinky Zerexu. Oplatí sa teda Zerex?

Aké produkty Zerex sme vybrali na recenziu?

Zerex ponúka tabletky na podporu erekcie ZEREX Klasik, preparát na oddialenie ejakulácie Zerex Extralong a špeciálny produkt Zerex Ultragold pre dlhodobé zlepšenie potencie.

testujeme-tabletky-zerex

My sme sa zamerali práve na tabletky Zerex Klasik, ale porovnávali sme aj zloženie a účinky prípravkov Zerex Extralong a Zerex Ultragold. Na testovaní sa podielalo mužské osadenstvo našej redakcie, ale o názor sa podelili aj naše partnerky. Zerex Klasik testoval náš kolega Bartolomej – spokojný 40tnik, otec dvoch detí.

Kvôli objektívnosti sme anonymne objednali balenia tabletiek Zerex priamo od oficiálneho distribútora, čo sa neskôr ukázalo ako zásadný krok k správnemu vyhodnoteniu kvality prípravkov Zerex. Hodnotili sme aj pomer cena / kvalita a nákup originálneho výrobku za výhodnejšiu cenu dokáže tento pomer výrazne ovplyvniť.

Recenzia na Zerex

Odporúčam vám prečítať celú našu recenziu a vytvoriť si na produkty Zerex vlastný názor, ale ak sa ponáhľate môžete rovno preskočiť na naše záverečné hodnotenie, kde sa dozviete zhrnutie výhod aj nevýhod testovaných výrobkov Zerex. V záverečnom hodnotení nechýba ani odporúčanie kde sa Zerex oplatí kúpiť a na čo si dať pri objednávke pozor.

Prípravky ZEREX sú voľne predajné, bez lekárskeho predpisu, ale spĺňajú prísne normy Slovenskej republiky. Požadované Certifikáty a povolenia na predaj nájdete na stránke výrobcu.

Zerex na svojej webstránke opisuje svoje produkty ako tabletky na silnú a kvalitnú erekciu. Je to skutočne tak, alebo ide o dvojzmyselné tvrdenie, ktoré si možno vyložiť aj ináč?

recenzia-tabletky-zerex-klasik

Ak si myslíte, že tabletky Zerex vám automaticky zabezpečia silnú erekciu, musím vás usmerniť. Zerex nieje liek! Nefunguje na zázračnom princípe ako legendárne modré tabletky a nedokáže vyliečiť vážnejšie zdravotné problémy s erekciou. Očakávania s užívaním prípravkov Zerex by mali byť adekvátne povahe výrobku a účelu použitia.

Tabletky Zerex sú predovšetkým stimulanty založené na prírodnej báze s obsahom potrebných vitamínov a živín, ktoré priaznivo vplývajú erekciu. Dôležitá informácia je, že na dosiahnutie erekcie po užití tabletiek Zerex je nutná stimulácia pohlavného údu.

Účinné zložky tabletiek Zerex

Každá tabletka obsahuje kombináciu extraktov z tradičných bylín, vitamínov a dôlezitých aminokyselín na prírodnej báze. Prírodné zložky Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), Maca peruánska, Ženšen, Pestrec mariánsky, L-arginín, L-lyzín, Teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého) priaznivo vplývajú na stoporenie údu, stimulujú výkon a výdrž v posteli. Vplývajú na optimálnu hladinu testosterónu, nabudenie libida a sexuálnej túžby.

Zloženie tabletiek Zerex Klasik

 • Tribulus Terrestris 150 mg
 • L-arginín 50 mg
 • L-citrulín 50 mg
 • Maca 50 mg
 • L-lyzín 50 mg
 • Teobromín 50 mg

Na akom princípe fungujú tabletky Zerex?

Na to aby sme skúsili vysvetliť možné účinky preparátov na prírodnej báze, odbočíme najskôr do anatómie našeho tela. Penis sa skladá z troch oddelených komôr, dvoch na vrchu a jednej na spodku penisu. To, čo potrebujete vedieť je, že horné dve komory sú zložené z erekčného tkaniva, ktoré sa pri napĺňaní krvou zväčšuje, čím spôsobí erekciu.

Spodná komora obsahuje oveľa menšie množstvo erekčného tkaniva, ktoré obopína močovú trubicu. Močová trubica je zároveň tým, čo dopravuje semeno zo semeníkov. Semeno je zo semeníkov pumpované žľazou prostaty za ďalšej spolupráce svalu PC. Je to práve PC sval, ktorý Vašej ejakulácii dáva silu.

Aby ste lepšie porozumeli spôsobu zväčšovania penisu, predstavte si sval – ktorýkoľvek sval Vášho tela. Ako rastie sval? Je to jednoducho založené na preplňovaní svalu krvou, ktorá spôsobí popraskanie tkaniva a vyvolá jeho nové vybudovanie – väčšie, silnejšie, vaskulárnejšie a lepšie!

Na používanie SPRÁVNYCH stimulov, bude erekčné tkanivo reagovať veľmi dobre – lepšie než sval, čo sa prejaví podobným výsledkom. Presne tieto potrebné stimulanty obsahujú aj tabletky Zerex. (Podobné zloženie majú aj ďalšie prípravky od iných výrobcov). Významným prvkom v tabletkách je L-arginín, ktorý prispieva k zlepšeniu zásobovania organizmu krvou, jemných kapilár pohlavných orgánov. Zinok zas pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi.

V skratke, Zerex má šancu ovplyvniť kvalitu a dĺžku erekcie, ale pôsobí hlavne ako prírodný stimulant na prekrvenie erekčného tkaniva. Oproti liekom na predpis neobsahuje syntetické (silnejšie) stimulanty, avšak pre telo predstavuje omnoho menšiu záťaž. Dôležité je dodržiavať pokyny dávkovania a počítať treba aj s odporúčanou dobou užívania tabletiek.

davkovanie-tabletiek-zerex

 

Testovanie účinkov Zerexu v priebehu 3 mesiacov

 1. Prvý mesiac od začiatku užívania Tabletiek Zerex Klasik – Takmer bez výraznych príznakov, nakoľko som si vedomí potrebnej minimálnej doby uživania výživových preparátov a aj príznakov placeba efektu, nechávam hodnodtenie po prvom mesiaci ako neutrálne. Organizmus musí mať dostatočný čas sa zmenám prispôsobiť a naštartovať aj proces tvorby potrebných látok k dosiahnutiu lepšej erekcie. Dôležité je už od začiatku dodržiavať odporúčané denné dávkovanie, a to sa týka ako aj minimálneho tak aj maximálneho množstva kapsúl.  Tabletka Zerex obsahuje dostatočné množstvo účinných látok,.
 2. Druhý mesiac testovania – situácia sa výrazne mení. Pociťujem prílev novej vzpruhy a to doslova. Bezproblémová a pevná erekcia je počas tohoto obdobia takmer pravidlom, skorý nástup a pocit vitality je rovnaký ako v skorej mladosti. Oceňuje to aj partnerka, ktorá si už od začiatku robila žarty a teraz ma pre zmenu volá plemenný býk. Vedlajším efektom je zvýšená tvorba endorfínov s čím súvisí aj lepšia psychická pohoda. Začínam opäť aktívnejšie športovať a telo dobre regeneruje.
 3. Tretí mesiac – Všetko v poriadku, som spokojný. Nieje to už síce také nadšenie ako pred mesiacom, keď som zisťoval čo to so mnou robí, ale našťastie som si robil poznámky o priebehu testu. Uvedomujem si, že človek si zvykne na lepšie a pomaly zabúda na zmenu a obdobie ako to bolo predtým. Je to pre mňa príjemný štandard byť dostatočne aktívnym aj večer, po príchode z práce, alebo z tréningu. Zerex klasik dopĺňa potrebné živiny, naštartuje mysel a organizmus na správnu cestu. Nepripisujem mu zázračné účinky, ale to čo sa od výživového preparátu očakáva, Zerex dokázal úspešne odovzdať.

Moja skúsenosť s produktom Zerex Klasik

Testoval som produkt Zerex Klasik v priebehu 3 mesiacov a môžem potvrdiť pozitívne účinky. Je to výborný prírodný stimulant na zlepšenie erekcie, podporuje prekrvenie erekčného tkaniva a je bez vedlajších účinkov. V mojom prípade k zlepšeniu erekcie došlo, aj keď výraznejšie problémy som nemal ani pred testom, kvalita intímneho života sa zlepšila. Bonusom je motivácia chuť viesť aktívnejší život.

Nakoľko sa venujem aj cvičeniu penisu / kegelove cviky pre mužov, jelq…/ je potrebné v mojom prípade mať tvorbu testosterónu a fyzickú kondíciu pod kontrolou. Zerex spolu s ostatnými výrobcami tabletiek na erekciu mi tento komfort prinášajú, ale výsledky užívania jednotlivých tabletiek sú mierne odlišné. Myslím si, že Zerex Klasik mi sadol a právom patrí medzi top produkty so špičkovou kvalitou.

Bartolomej – redakcia VelkyPenis.sk

Výhody produktov Zerex

 •  pozitívne účinky na zpodporu erekcie
 •  špičková kvalita
 •  prírodné zloženie tabletiek bez vedľajších účinkov
 •  uršené aj na dlhodobé užívanie
 •  vhodné aj pre pánov vo vyššom veku
 •  zlepšenie libida a podpora vitality
 •  prispieva k celkovej duševnej pohode
 •  bez lekárskeho predpisu – Zerex Klasik je voľne dostupný v predaji

Nevýhody Zerex Klasik

 • Vyššia cena oproti konkurencii
 • Nieje dostupný v lekárni

Koľko stojí Zerex Klasik?

Zerex Klasik nepatrí medzi najlacnejšie tabletky na podporu erekcie. Cena je štandardne 29 € za 12 kapsúl Zerex Klasik. Pri maximálnej dennej dávke (2 kapsuly) vás kvalitná erekcia výjde 4,82 Eura €, v ideálnom prípade stačí jedna tabletka  a vtedy vás výjde jedna kapsula na  prijateľných 2,41 EUR. Kvalitný výživový doplnok Zerex je však dobrá voľba a my vám ponúkame zľavový kupón DOG5. Získate zľavu 5% na celý nákup priamo u výrobcu.

Kde objednať tabletky Zerex?

Tabletky Zerex v lekárni nenájdete, a rovnako sa vyhnite nákupu tabletiek z bazáru, alebo z neoficiálnych zdrojov, Tabletky sú certifikované MZV SR a ich napodobneniny sú veľmi populárne aj u nás. Deklarované účinky prípravku Zerex vám zaručí len originál. Odporúčame vám objednávať len od výrobcu. Získate tak originálny produkt, zabalený v diskrétnom balení a spolu so zľavovým kupónom máte výhodnu kúpu bez rizika.

Objednať Zerex Klasik priamo od výrobcu

Náš Tip: Sledujte akciové ponuky na tabletky na podporu erekcie. Výhodné sú aj multibalenia, alebo kombinované objednávky viacerých produktov od jedného výrobcu. Ušetríte na poštovnom, získate väčšie balenie za menej peňazí.

Závrečné hodnotenie celej recenzie  na tabletky Zerex

Zerex Klasik je kvalitný produkt, ale za vyššiu cenu. Je už pravidlom, že značkové produkty majú aj vyššiu cenovku a pri Zerexe to platí na 100%. Kladne hodnotíme kvalitné zloženie tabletiek s výborným pomerom účinných látok. Nás Zerex v teste presvedčil a môžeme ho právom zaradiť na prvé priečky.  Ak sa pozrieme na pomer cena / kvalita nájdeme tam nedostatok v podobe naozaj vyššej ceny.

Túto nevýhodu však vieme kompenzovať zľavovým kupónom a ďaľšími marketingovými akciami, ktore výrobca Zerex pravideľne propaguje na svojej stránke. V takom prípade sa dostávame na cenovú úroveň konkurencie a špičková kvalita výrobku drží Zerex v TOP 3 voľne dostupných prípravkov na zlepšenie erekcie. Zerex Klasik je vhodný na podporu erekcie, zlepšuje imtímny život a dokáže pri pravideľnom užívaní podporiť prekrvenie erekčného tkaniva. Nieje to však liek a v žiadnom prípade nieje určný na liečbu závažných zdravotných problémov.

Referencie a skúsenosti zákazníkov

V tejto recenzii nenájdete referencie spokojných zákazníkov. Od 25.05. 2018 z dôvodu GDPR (zákon o ochrane osobných údajov) prísne určuje podmienky kedy a ako môže byť  publikovaná referencia na internetovej stránke. Na to aby sme mohli uverejniť referenciu niektorého zákazníka, by sme museli mať udelený písomný súhlas od uvedenej osoby.

Nieje v naších silách administratívne spracovávať osobné údaje takýmto spôsobom a preto sme sa rozhodli diskusiu pod článkom uzavrieť a rovnako nebudeme ani zverejňovať referencie klientov. Zároveň vás upozorňujeme na falošné profily a diskusie na iných portáloch, ktoré sú vo väčšine prípadov vymyslené. Ak máte záujem o spätnú väzbu, alebo si chcete prečítať skutočné referencie zákazníkov, navštívte oficiálne stránky ZEREX

Chcem navštíviť oficiálnu stránku Zerex

Zerex

9

Kvalita

9.8/10

Cena

8.0/10

Dostupnosť

8.0/10

Účinok

9.0/10

Zákaznícky servis

10.0/10

Páči sa nám

 • Výborná kvalita
 • Certifikovaný výrobok
 • Účinné prírodné látky
 • Aj pre seniorov
 • Možnosť reklamácie

Nepáči sa nám

 • Vyššia cena
 • Dostupnosť

Sorry, comments are closed for this post.